BİZ KİMİZ


Araç lastikleri satışı, bakımı ve tamiri konusunda 15 yıllık tecrübesini Biltek Enerji Sis. Uyg. Müh. San. Tic. A.Ş şirketi bünyesinde 2016 yılında kurumsal olarak faaliyete başlayan Biltek Lastik, Continental Yetkili bayisi olarak günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışını sürdürerek yoluna devam etmektedir. Samadıra – Sancaktepe‘ deki Showroomumuz da toptan ve perakende satış ve servis (Akü / Jant / Rot-Balans Ayarı /  Jant Düzeltme / Sökme-Takma / Lastik Tamiri / Lastik Otel Hizmeti / Nitrojen Dolumu / Klima gazı Dolumu) hizmetlerini vermekteyiz. 

Biltek Lastik, Continental Yetkili Bayisi olarak hedefimiz; kuruluşundan bugüne rekabetin ön plana çıktığı Türkiye pazarında müşteri memnuniyeti ve öncelikli kalite tercihimizden de taviz vermeksizin en mükemmeli sunmaya devam etmektir. Kaliteyi ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Biltek Lastik uzman personeli teknolojik alt yapısı ve sunduğu çözümleriyle farkını göstermektedir. Güvenliğinizin hayatta ki en önemli konu olduğunun bilincinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en doğru şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Amaç; Continental Yetkili Satıcısı olarak bilgili ve güler yüzlü personeli ile amacınıza ve aracınıza en uygun lastiği günümüzün modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile sunmaktadır.  Böylelikle Biltek Lastik müşterileri, trafik yoğunluğunun sürekli olarak yaşandığı İstanbul’ da herhangi bir riske girmeden ve vakitten tasarruf ederek en iyi markaya en kısa zamanda ve iyi fiyatlarla ulaşılabilecektir.


Telif Hakkı © 2018 Her Hakkı Mahfuzdur. | Bilteklastik.com | 0533 063 25 80 | Tasarım: Telemobil